Сурдоперагог – життєво важливий фахівець!
09.04.2019
Реабілітація після кохлеарного імплантування
09.04.2019
Сурдоперагог – життєво важливий фахівець!
09.04.2019
Реабілітація після кохлеарного імплантування
09.04.2019
Show all

Можливо тобі потрібен саме він? хто такий лікар сурдолог?

Ваших знайомих, друзів чи рідних спіткала проблема погіршення слуху чи глухота? Не треба одразу занепадати, адже з кожної ситуації є вихід! Тож пропонуємо у даній статті ближче познайомитись з лікарем сурдологом та дізнатись його суперможливість! Знай, ти можеш допомогти та поліпшити стан людини, яка зіткнулася із глухотою. Чим саме? Для початку покажи нашу статтю, можливо саме цей лікар може їй допомогти!

Сурдолог є лікарем в області отоларингології не лише для дорослих, а й для дітей. Сурдолог зазвичай лікує більш специфічні проблеми вуха, серед яких можуть бути вроджені та набуті захворювання органів слуху. Важливо розрізняти поняття лікаря сурдолога та отоларинголога, оскільки останній в свою чергу, займається запаленнями всередині вуха.

В арсеналі лікаря-сурдолога є цілий інструментарій, за допомогою якого він діагностує патології і після їх виявлення проводить лікування. Даний фахівець працює в тісному контакті  з хірургом, а також іншими лікарями. Що стосується роботи лікаря-сурдолога  з дітьми, то з ними треба звертатися до спеціаліста, якщо спостерігаються порушення мови або часткові порушення слуху. Приводом для звернення до сурдолог є також постійні виділення з вушної раковини. Діагностика в разі найменших пацієнтів така ж, як і з дорослими.

Важливо знати та пам’ятати, що своєчасно звернувшись до лікаря, можна зберегти свій слух та оминути оперативного втручання.  Вуха людини – є одними з основних органів розвитку. За допомогою вушних аналізаторів людина отримує більшу частину інформації про зовнішній світ. Значне погіршення слуху здатне доставити істотний дискомфорт будь-якій людині, тому до цього питання треба ставитися як можна серйозніше. Ось, хто такий цей вузький фахівець.

Фахівці-сурдологи є також і в педагогіці. Вони займаються дітьми з мовними порушеннями.

 Джерело: https://healthukrspro.ru/hvorobi/1027-hto-takij-surdolog-i-shho-same-likue-cej-likar.html

https://healthukrspro.ru/hvorobi/1027-hto-takij-surdolog-i-shho-same-likue-cej-likar.html