Система кохлеарної імплантаці Neuro компанії Oticon Medical – чудове поєднання звуку та дизайну
19.04.2019
Анкета для 18+ “Я хочу чути”
19.04.2019
Система кохлеарної імплантаці Neuro компанії Oticon Medical – чудове поєднання звуку та дизайну
19.04.2019
Анкета для 18+ “Я хочу чути”
19.04.2019
Show all

Система кохлеарної імплантації Oticon Medical: переваги для дітей

Завдяки кохлеарним імплантатам безліч дітей в усьому світі відкрили для себе можливість розуміти мовлення, говорити та навчатися, а це, в свою чергу, допомогло їм вчитися в школі, заводити друзів та будувати відносини з іншими людьми. Стимулюючи мозок дитини в ранньому віці, коли він найбільш готовий сприймати нову інформацію, ви створюєте чудові умови, потрібні для того, щоб ваш син чи донька повністю розкрили свій потенціал.

Забезпечення шкільного навчання

Neuro 2 надає чудовий фундамент для розвитку мови та мовлення. Маючи можливість чути чіткі та розбірливі звукові сигнали, діти витрачають менше зусиль на те, щоб прислухатися до сказаного, а отже, мають більше енергії для навчання. Користуючись Oticon Medical Streamer, можна підключити Neuro 2 до мікрофону ConnectLine або FM-системи, щоб транслювати голос вчителя безпосередньо до звукового процесора.

Навчатися, дружити, розважатися

Найкращий супутник слухових апаратів Oticon

Добре чути обома вухами потрібно, щоб сприймати звук належної якості, орієнтуватися в просторі та розуміти мовлення. Користуючись слуховим апаратом Oticon у парі з Neuro 2, ви отримуєте чудову комбінацію технологій обробки звуку, слухову синергію та збалансовану звукову картину.

Збалансована звукова картина

Щоб сповна насолоджуватися всіма перевагами технологій Oticon, які поєднані у Neuro 2, найкраще підійдуть слухові апарати Oticon Dynamo та Oticon Sensei SP. Обидві моделі мають платформу Inium Sense та систему розпізнавання середовища, тому вони синхронізуються між собою, надаючи максимально повну звукову картину.

Безпровідне підключення

Якщо ви одночасно користуєтеся слуховим апаратом Oticon та Neuro 2, ви можете користуватися одними й тими ж аксесуарами. Наприклад, для регулювання
гучності будь-яких електронних пристроїв та одночасної передачи звуку у слуховий апарат Oticon та систему Neuro 2, можна використовувати Oticon Medical Streamer та мобільний додаток ConnectLine.

 aurora.ua
© Центр слухової реабілітації АВРОРА®, 2019.  Усі права збережені.