Надпотужні слухові апарати Oticon для дітей: Оticon Sensei SP – потужний старт у життя
19.04.2019
Система кохлеарної імплантації Oticon Medical: переваги для дітей
19.04.2019
Надпотужні слухові апарати Oticon для дітей: Оticon Sensei SP – потужний старт у життя
19.04.2019
Система кохлеарної імплантації Oticon Medical: переваги для дітей
19.04.2019
Show all

Система кохлеарної імплантаці Neuro компанії Oticon Medical – чудове поєднання звуку та дизайну

У випадку втрати слуху важкого ступеня або повної глухоти, коли звичайні слухові апарати не допомагають через недостатню потужність – може допомогти система кохлеарної імплантації Neuro компанії Oticon Medical

Система Neuro – це система кохлеарної імплантації, створена Oticon Medical, однією з провідних світових компаній, що виробляє пристрої для слухопротезування. Ця система втілює понад 100 років власного досвіду у вирішенні проблем слуху та десятиліття практичного досвіду і знань у сфері кохлеарних імплантів. Система поєднує найкращі риси слухових апаратів та технологій кохлеарних імплантів і містить унікальну інноваційну технологію обробки звуку.

  • Мініатюрний імплант не потребує заглиблення у кістку – швидка та надійна фіксація, швидша операція з меншими ризиками
  • Унікальна інтегрована система фіксації – попердження зсуву у реальному житті
  • Міцність титану та цирконію
  • Передові технології обробки звуку – координована адаптивна обробка. Її мета – краще розуміння мовлення та активна участь у спілкуванні у будь-яких умовах.
  • Безпровідне під’єднання
  • Міцний та комфортний дизайн.
  • Різноманіття кольорів корпусу звукого процесора – для повсякденного життя.
  • Розроблено для майбутнього – сумісність до сучасними і готовністьдо майбутніх технологій цифрової обробки звуку Oticon Medical

Якщо ви придивитеся до Neuro – мовного процесору преміум класу від Oticon Medical та спробуєте користуватись ним, ви не зможете не оцінити надзвичайну увагу до деталей, втілену в дизайні цього процесора. Його ретельно продумані властивості – це комбінація високоякісних точних технологій, зосереджених на якості звуку та зручності в користуванні. Саме завдяки цьому Neuro надає вам впевненості у слуханні протягом дня.

Кожна деталь Neuro виготовлена за найвищим рівнем майстерності. Малі розміри та тонка форма поєднуються в ньому з винятковою міцністю та надійністю

Винятково довгий строк служби акумуляторів

Завдяки малому розмірові акумуляторів, мовний процесор майже непомітний, але при цьому заряду акумулятора вистачить на цілий день роботи чи навчання. При використанні одноразових батарей, заряду вистачить на три дні або навіть більше. Оскільки всі батареї та акумулятори тестувалися в реальних умовах за допомогою безперервних мовленнєвих сигналів**, ви можете бути впевнені, що вони виправдають ваші очікування.

* Кабель антени зміцнений арамідним волокном (Technora™ – наступне покоління Kevlar™) – надійним та надміцним матеріалом, що застосовується при виготовленні бронежилетів.
** ANSI/AAMI CI86:2017 Системи кохлеарної імплантації: Вимоги до безпеки, функціональної перевірки, маркування та систем сповіщення про надійність.