Baha -Ваш невидимий провідник у світ звуків
25.06.2019
BONEBRIDGE – революційна технологія в реабілітації слуху
08.07.2019
Baha -Ваш невидимий провідник у світ звуків
25.06.2019
BONEBRIDGE – революційна технологія в реабілітації слуху
08.07.2019
Show all

Слух за допомогою кісткової провідності – надійна технологія сучасності

Як передається звук?

Передача звуку від зовнішнього вуха через середнє до внутрішнього вуха називається повітряною провідністю. Крім повітряної провідності, існує другий механізм передачі звуку – так звана кісткова провідність. Кісткова провідність не зачіпає зовнішнє і середнє вухо. Через кістки черепа звук передається прямо до внутрішнього вуха.

Перший відомий нам користувач системи покращення можливості чути за допомогою косткової провідності жив у 18 столітті. Це був знаменитий композитор Людвіг ван Бетховен. Проблеми зі слухом у нього почалися ще до того, як йому виповнилось 30 років, і з кожним роком він дедалі більше втрачав слух. В кінці свого життя він практично повністю нічого не чув. Незважаючи на втрату слуху, він все ще міг чути музику. Для цього він прикріпив до піаніно диригентську паличку і, граючи, затискав паличку зубами, щоб чути музику, відчуваючи вібрацію щелепними кістками.

Коли використовується кісткова провідність?

Коли природна передача звуку до внутрішнього вуха є проблематичною, можна скористатися звуковими системами, що працюють на основі кісткової проводіності. При застосуванні звукових систем кісткової провоідності кістки черепа стимулюються механічними вібраціями. Ці вібрації передаються безпосередньо до внутрішнього вуха, де обробляються, як звичайний звук.