Контакти
25.06.2019
Слух за допомогою кісткової провідності – надійна технологія сучасності
08.07.2019
Контакти
25.06.2019
Слух за допомогою кісткової провідності – надійна технологія сучасності
08.07.2019
Show all

Baha -Ваш невидимий провідник у світ звуків

Якщо у вас кондуктивна втрата слуху, змішана втрата слуху або одностороння глухота, то система Baha Attract може бути хорошим варіантом, який допоможе вам знову чути.

Система Baha Attract – це зручний і простий у використанні слуховий пристрій, який не вимагає щоденного догляду за шкірою. Звуковий процесор простий у використанні, і для його кріплення достатньо просто прикріпити на магніт. Додатковий комфорт і якість роботи забезпечує звуковому процесору прокладка Baha SoftWear ™, яка м’яко прилягає до шкіри, роблячи носіння апарата більш зручним.

В основу системи покладено надійний імплант Baha з унікальною технологією обробки поверхні TiOblast ™, який зарекомендував себе в довгостроковому дослідженні як найбільш стабільний з імплантов. Найвища надійність імплантів означає, що ви зможете чути звуки швидше, ніж коли б то не було раніше. Залежно від рекомендацій вашого лікаря це може статися вже через чотири тижні після операції або відразу з використанням мякого бандажу чи з використанням спеціальної дужки (
https://www.cochlear.com/ru/home/discover/baha-bone-conduction-implants/baha-soundarc )

Детальніше про роботу процесору Baha за посиланням
https://www.cochlear.com/ru/home/support/baha-system/baha-5


http://universal-mo.com.ua/sistema_kostnoi_provodimosti_baha_5