Oticon Medical .Тому що звук має значення
20.07.2019
Правова основа слухопротезування в Україні
23.07.2019
Oticon Medical .Тому що звук має значення
20.07.2019
Правова основа слухопротезування в Україні
23.07.2019

Громадська спілка Українська асоціація носіїв кохлеарних імплантів стоврена як об’єднання громадських організацій, батьків, волонтерів і активістів, діяльність яких націлена на створення передумов розвитку якісної системи слухопротезування, реабілітації та навчання нечуючих та слабочуючих людей в Україні, сприяння розвитку жестової мови.

Місією асоціації є сприяння у реалізації прав і свобод людей з порушення слуху. Зробити так, щоб люди із втратою слуху були інтегровані у суспільство нарівні з іншими. Допомогти носіям кохлеарних імплантів, слухових апаратів у найповнішому отриманні інформації щодо виду та способу слухопротезування, наявності програм реабілітації для компесації втрати слуху та відновлення мовлення, повного фінансування програм слухопротезування з державного і місцевого бюджетів, популяризувати перевірку слуху.

Діяльність Української асоціації носіїв кохлеарних імплантів націлена на сприяння державній політиці у вирішенні проблемних питань, повязаних із втратою слуху, компенсації наслідків порушення слуху.

Завдання Української асоціація носіїв кохлеарних імплантів

  • запровадження скринінгу слуху новонароджених на національному рівні;
  • підтримка носіїв кохлеарних імплантів, їх сімей, інформування суспільства про необхідність систематичної перевірки слуху, запровадження загальобов’язкової перевірки слуху у 3 та 6 років, вчасне слухопротезування дорослих і дітей;
  • проведення інформаційних заходів, акцій, круглих столів, PR компаній, семінарів, конференцій, участь у нормотворчій діяльності, навчання фахівців, лобіювання інтересів нечуючих перед державою для запровадження скринінгу слуху, повного фінансування слухопротезування та реабілітації.

Статут Асоціації тут:

https://drive.google.com/open?id=1clbNu7AyNTcMC36rRLwt9N2MgXPbPvXn

Виписка тут:

https://drive.google.com/open?id=1ZsZ16HKABRw9gSAClr5HLmType702giD

Звіти про надходження і використання коштів: https://drive.google.com/drive/folders/1msI-9OMC0Fj4zUthPEQmWobw8mKjlVPs?usp=sharing